ÇANAKKALE ARAÇ KIRALAMA

Çanakkale Araç Kiralama

 

Ülkemizin en sakin ve huzurlu yerlerinden birisi olan Çanakkale, temiz havasi ve dogasiyla da gizli bir cennet gibidir. Tarihi destanlara sahit olmus bu essiz sehir, hem yasanilasi hem de gezilesi bir ortama sahiptir. Bu nedenle Çanakkale araç kiralama konusunda sizlere hizmet verdigimizi bildirmek isteriz. Eger sizler de bu konuda kaliteli bir firma ariyorsaniz, dogru yerdesiniz demektir.

 

Çanakkale Rent A Car

 

Çanakkale, özellikle de tarih süreci boyunca birçok ulusa ev sahipligi yapmistir. Bu nedenle tarihi eserleri ve doga manzaralariyla dikkat çeken sehirler arasindadir. Hem antik döneme hem de cumhuriyetin kurulusuna ait birçok eser biriktiren Çanakkale, anit ve mezarliklariyla da ünlüdür. Peki Çanakkale’de ne yapilir? Bu sorunun cevabini bilmiyorsaniz, size Çanakkale’de gezilecek yerler hakkinda kisa bir bilgi verelim.

 

Çanakkale’de en önemli yerlerden birisi, Kilitbahir Kalesi’dir. Sehrin adini aldigi Çanakkale Cephesi, savas boyunca destansi mücadelelere sahne olmustur ve Kilitbahir Kalesi de bu sahnelere ev sahipligi yapmistir. Buna ek olarak; Nusret Mayin Gemisi, Soganlidere Sehitligi, Rumeli Mecidiye Tabyasi ve Tarihe Saygi Parki gibi pek çok tarihi mekan yer almaktadir.

 

Turistik mekanlarin basinda ise; Çanakkale Seramik Müzesi, Aynali Çarsi, Truva Ati, Çimenlik Kalesi ve Bigali Kalesi gibi yerler gelmektedir. Hafta sonu tatili yapmak isteyenler, 2 gün içerisinde bu yerlerin tamamini Çanakkale araç kiralama hizmeti sayesinde dolasabilir.

 

Çanakkale Havalimani Araç Kiralama

 

Eger Çanakkale’ye gelme amaciniz is sebebiyse, bu durumda araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak isinizi en kisa sürede halledebilirsiniz. Sehir merkezine yürüme mesafesinde yer almayan Çanakkale Havalimani, taksi gibi seçeneklerle de merkezden yüksek tutarlara mal olmaktadir. Eger Çanakkale Havalimani’ndan merkeze en kisa sekilde ulasmak istiyorsaniz, Çanakkale Havalimani araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Araç kiralama hizmetlerinin en büyük avantaji, kisa ve hizli bir sekilde araç kiralayabiliyor olmanizdir. Bu nedenle taksi ya da toplu tasima bekleme gibi bir derdiniz olmaz. Ya da bos taksi geçsin diye zaman kaybetmezsiniz. Daha öncesinden rezerve ettiginiz aracinizi rezervasyon süresi içinde teslim alarak dilediginiz yere aninda ulasabilir ve isiniz bittiginde de araci teslim edebilirsiniz. Çanakkale araç kiralama hizmetleri iste bu kadar basittir.