Hakkımızda

Rent a Car, Türkiye çapında her ilde temsilcilikleri bulunan araç kiralama şirketleri ile gerçek zamanlı fiyat politikasını baz alarak çalışmaktadır. Amacımız en uygun aracı en hızlı şekilde bulmanızı sağlamaktır. Bu bağlamda iş ortaklarımızla birlikte size en uygun aracı kiralayabilmeniz için teknolojik ve operasyonel olarak yenilikler yaparak çalışmaktayız. Biz iş ortaklarımıza çok sayıda rezervasyon gönderdiğimiz için çok uygun fiyatlara araç kiralayabilmenizi sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini benimseyen iş ortaklarımız ile birlikte Türkiye’deki araç kiralama sektörüne yeni bir bakış acısı kazandırmak niyetindeyiz. En uygun aracı en hızlı kiralamanın yeni adresi www.arvicar.com

 

Rent A Car operasyonlarını baştan sona simule edebilen Arvicar Rent a Car, araç kiralarken size farklı şirketlerin fiyatları arasında karşılaştırma yapma olanağı da sunmaktadır. Bunun yanında istediğiniz her şehir ve özel lokasyonlar için araç tedariği sağlamaktadır. Güçlü teknolojik altyapısı, genç ve dinamik ekibi ile oto kiralama sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmak için yola çıktı.

Türkiye’nin hemen her noktasındaki iş ortaklarımız ile ortak buluştuğumuz nokta müşteri memnuniyetidir. Arvicar Rent a Car ile araç kiralama yapan müşterilerimizin süreçte yaşadığı olumlu veya olumsuz tüm durumlardan haberdar olarak sorunsuz bir kiralama deneyimi yaşamanız için çalışmaktayız. Bizim gibi düşünen tüm iş ortakları ile çalışmaktan da büyük keyif alıyoruz.

 

Araç Kiralama Merkezi , Arvicar Rent a Car