Hakkimizda

Rent a CarTürkiye çapinda her ilde temsilcilikleri bulunan araç kiralama sirketleri ile gerçek zamanli fiyat politikasini baz alarak çalismaktadir. Amacimiz en uygun araci en hizli sekilde bulmanizi saglamaktir. Bu baglamda is ortaklarimizla birlikte size en uygun araci kiralayabilmeniz için teknolojik ve operasyonel olarak yenilikler yaparak çalismaktayiz. Biz is ortaklarimiza çok sayida rezervasyon gönderdigimiz için çok uygun fiyatlara araç kiralayabilmenizi sagliyoruz. Müsteri memnuniyetini benimseyen is ortaklarimiz ile birlikte Türkiye’deki araç kiralama sektörüne yeni bir bakis acisi kazandirmak niyetindeyiz. En uygun araci en hizli kiralamanin yeni adresi www.arvicar.com

 

Rent A Car operasyonlarini bastan sona simule edebilen Arvicar Rent a Cararaç kiralarken size farkli sirketlerin fiyatlari arasinda karsilastirma yapma olanagi da sunmaktadir. Bunun yaninda istediginiz her sehir ve özel lokasyonlar için araç tedarigi saglamaktadir. Güçlü teknolojik altyapisi, genç ve dinamik ekibi ile oto kiralama sektörüne farkli bir bakis açisi kazandirmak için yola çikti.

Türkiye’nin hemen her noktasindaki is ortaklarimiz ile ortak bulustugumuz nokta müsteri memnuniyetidir. Arvicar Rent a Car ile araç kiralama yapan müsterilerimizin süreçte yasadigi olumlu veya olumsuz tüm durumlardan haberdar olarak sorunsuz bir kiralama deneyimi yasamaniz için çalismaktayiz. Bizim gibi düsünen tüm is ortaklari ile çalismaktan da büyük keyif aliyoruz.

 

Araç Kiralama Merkezi , Arvicar Rent a Car