Neden Arvicar ?

* Hem uluslararasi, hem Türk sermayeli güvenilir kiralama sirketlerinden olusan bir üye is yeri agindan araç seçersiniz. Üye isyerlerini yakindan taniyoruz. Uzun yillardir kalitesini ispatlamis, yerli yabanci binlerce müsteriye hizmet vermislerdir.

* Kalite standartlari vardir. Üye isyerleri ile yapilan anlasmalarimizda is süreçleri ve kalite standartlari belirlenmis ve düzenli olarak denetlenmektedir.

* 14.000’den fazla kiralik araç içerisinde ekonomik modellerden lüks araçlara kadar en genis seçeneklere rahatça ulasabilirsiniz.

* Her araç sinifinda fiyat rekabeti vardir. Biz hizmet kalitesini sürekli kontrol ederken en düsük fiyatli araci içiniz rahat bir sekilde kiralayabilirsiniz.

* Kullanim kolaydir ve karar verirken tüm bilmeniz gerekenleri görebilirsiniz. Sitemizde ki Nasil araç kiralayabilirim?bölümünde detayli kullanim açiklamalari vardir. Ayrica site sizi kiralama islemi sirasinda kolayca yönlendirir.

* Sorulariniz ve sorunlarinizda Müsteri Hizmetleri Ekibimizi ararsiniz. Sizi dinler, çözüm üretiriz.

* Sürprizler yoktur. Araci ve yaninda almak istediginiz diger hizmetleri seçersiniz. Rent a car kaskosu, sigorta, KDV fiyatlara dahildir, gizli masraflar, senet imzalamak yoktur.

* Kredi karti bilgileriniz depolanmaz.

* Araciniz, seçtiginiz yer ve zamanda sorunsuz olarak teslim edilir. Kiralama sirketi ile her islemde teyitlesiriz. Uzun süreli rezervasyonlarda araç teslimine 2 gün kala ikinci kez teyit aliriz.

* Aracinizi rezervasyon isleminde belirttiginiz yer ve zamanda teslim eder bize hizmetle ilgili geri bildirim yaparsiniz.